Schuljahr 2019/20

1aa KV: Barbara Sonner

1aa Chiara ADAM, Elifsena ATABAY, Maja BANDJAK, Franziska BILDSTEIN, Flora BILGERI, Sena CAKIR, Selina ELLENSOHN, Paul FRICK, Acelya GÖRÜM, Anna-Lena GREUßING, Niklas KIRCHMAYR, Sabrina Meinhart, Magdalena RIEDL, Claudius STEURER, Aylin ZENCIRCI, Elif AKPINAR, Julian GAMON, Leonie HEINZLE, Ronja HÖLBLING, Livia LECHLEITNER, Carina LOSER, Eriona QEHAJA, Pius RHOMBERG, Hanna ROSINGER, Laura RUDIGIER, Anna-Sophie SCHWAIGER, Noel STOCKINGER, Alissa THALMANN, Leonie URBAN, Tobias WIESER

1adb KV: Jennifer Gantner

1adb Felix BISCHOF, Pascal BLANK, Richard BRUNNER, Burak DOGAN, Ashab DZHAMULAEV, Simon ENGL, Benjamin GÄRTNER, Maximilian Dieter GRÄTZ, Martina HEHLE, Noelle Hofstädter, Tarik KADRIC, Annika KING, Johannes LOHS, Justin MARTAN, Patrick MÜLLER, Leon PILICIC, Markus REIS, Raphael RIEDMANN, Arda SAHIN, Hannah SCHEIDBACH, Anika SCHNEIDER, Leonie WAGNER, Melanie WOLF

1al KV: Trappel Clemens

1al Ali Asuk, Derya AYAZ, Elem Basel, Leonardo BERATI, Alex Bogicevic, Monika BRAHIMI, Baran Ceylanöz, Samed Ciftcioglu, Vildana DEDIC, Deniz Dogan, Aysu DURSUN, Melis ERGIN, Magdalena Eugler, Matheus Felder, Emilio Flir, Naomi Gonner, Talip Karaaslan, Samuel Liam Klein, Martin KLOSS, Betül KOCABAY, Patrik KOZUL, Lahina Mahmuti, Maximilian ÖLZ, Pascal Ott, Selina PETSCHULAT, Maximilian RUESCH, Ece Sahin, Hilal Sahin, Lilly Tait, Pavle TROBONJACA, Michelle WUCHER, Furkan Yildiz

1as KV: Ingrid Boss

1as Zain ABO RKBEH, Esra AKBULUT, Selin Akyildiz, Maya ALIBRAHIM, Buchari BERIJEV, Carlos Berlinger, Dicle BESILI, Larisa CIKLUSIC, Aylin COSKUN, Seydanur DEMIRCAN, Betül DEMIRKIRAN, Melike DEMIRTAS, Rojda DIRGEN, Annabell-Sophie FRITZ, Fatih HASBEK, Magomed ISLAMCHANOW, William JOHNSTON, Kenan KAR, Tugce KARABULUT, Melih KIR, Magomed MIDAEV, Dinaijla NADAREVIC, Stephanie OSUNDE, Havin PEKEN, Rojhan PEKEN, Ardil SAHINGÖZ, Rabia SIRIN, Olivia SZCZYPINSKI, Luca WIESER, Emre YABANTAS, Nehir YÖNTEM

1ba KV: Kathrin Egger

1ba Amelia BRÜSTLE, Davud DAVYDOV, Hannah DREXEL, Akin DURSUN, Alea FREI, Dylan HOFMARCHER, Mia KLEBER, Vincent KMENTA, Elena MIHELCIC, Robin NITZ, Pamela PAULITSCH, Felix SCHNETZER, Denise SCHWARZHANS, Tristan SPALT, Stella SPIEGEL, David BURGER, Kyle GOODWIN, Anna GRABHERR, Lucas Hagspiel, Valerian JÄGER, Timo KOGOJ, Shirin MAYER, Florian NESENSOHN, Christopher NOVAK, Aaron PUCHER, Fiona RACZ, Leif Schick, Luis SCHNETZER, Anna TÜRTSCHER

1bdb KV: Nicole Oehri

1bdb Ghazal AHMADI, Noah ALGE, Moritz AMANN, Tamirlan BABAHANOV, Leo BÖHLER, Gül CILIKIZ, Gerard DELAVIER, Justin FASHOLA, Fabian FRENER, Julius GMEINDER, Zeno Ambrosius HOFER, Stan JOHLER, Ikbal KESKIN, Annika LINDER, Paul NUßBAUMER, Sebastian PLETSCH, Lorenz RIEDESSER, Victoria RUSCH, Anton SCHNITZER, Aleksandar SPASENOVSKI, Maximo STEIGER, Samuel STOTTER

1bs KV: Josef Eder

1bs Dilara ATES, Dean AUTENGRUBER, Hacer AYGÜN, Bedirhan CAKIR, Mihaela-Irina COSTIN, Sedef DÜZ, Azra ERKAN, Aaron FONTAIN, Magdalena GLADOVIC, Yigit GÖRÜM, Lea-Katharina HÖLZL, Burak KAPLAN, Armin KARISIK, Efe KAYALIOGLU, David KLAUS, Maximilian KOSTKA, Georgia KOUKLA, Sophia MADSEN, Tolgahan MISIR, Beyza NECAN, Novello NEDIC, Medina OMERADZIC, Aleyna ÖZYÜREK, Dudu POLAT, Marc SAGMEISTER, Michelle SCHMID, Selin SCHROM, Maximilian WERTL, Ilayda YILDIRIM, Lea-Rosa ZAUCHINGER, Giuliana ZIEHENBERGER

1ca KV: Michaela Bereuter

1ca Ela AKKUS, Elena AMANN, Sila AYKAC, Linus BELL, Leopold BOHLE, Aysenur BULDUK, Tino GERNER, Julia GORONJIC, Ramona HÄMMERLE, Nico HÖDL, Ting-Rou HSU, Ammar KAPIDZIC, Andrija KEBUROVIC, Aischa KUDUSOVA, Madeleine LUTZ, Maya MITTELBERGER, Matthias MEINLSCHMIDT, Madlen Christine MOHR, David NIKOLIC, Kayra ÖZTÜRK, Dmytro PALAMARYUK, Sevil PARLAK, Devran PEKEN, Julian REICHINGER, Selina RUSCH, Zerda SARI, Sarah SKALIC, Shaina SMOLNIK, Elena TAMBORINO, Laura VEISENKOPFA, Pascal VONBANK

1da KV: Friederike Smolnik

1da Bilge ALTINDAS, Ilayda ALTINISIK, Ece CESUR, Hawin DAGLI, Emma ECCHER, Milena FINK, Anna-Lena FLEISCH, Marina JEREMIC, Sarah Elisabeth NUßBAUMER, Senay ÖZCELIK, Melek ÖZDEMIR, Sarah PAUL, Jana RIEDESSER, Lina Überbacher, Acelya DEMIR, Sila DEMIRTAS, Özüm DINCER, Eda ERDEMIR, Aleyna KABA, Pelin KAPLAN, Aleyna KARABULUT, Aleyna KARAKOC, Kacey KIRCHMANN, Rana KOCABAY, Stella PETTER, Saskia RIEHM, Ece SAKA, Greta SCHWÄRZLER, Rabia YILMAZ

1dbk KV: Gerhard Nennning

1dbk Aylin Akkurt, Alina Böhler, Rebecca Bolter, Elisabeth Erath, Nicolas Florian Faulhaber, Paul Fink, Justin Patrick Gmeiner, Malika Hyden, David König, Melanie Köpfle, Ines Mercedes Kotyk, Manuela Kuntner, Katarina Lisjak, Joel PASZEK, Niklas Piffrader, Melanie Summer, Alexander Wiesenegger

1ea KV: Bernd Längle

1ea Esra-Tugba ARMUT, Sinan AYAZ, Eren AZAR, Ambra Baeli, Rocco BARIC, David BOTH, Anna-Lena HÄFELE, Mona HEFEL, Helena KAUFMANN, Damjan KOVACEVIC, Noah MOOSBRUGGER, Lorenz RUSCH, Dogukan SISMANLAR, Sofia THEOFANIDIS, Benjamin THURNHER, Jakob BILGERI, Julian FREILER, Aleksandar JOVIC, Manuel KOFLER, Lisa LAMPERT, Amiel MERIMI, Claudia MÜLLER, Gaetano MUSUMECI, Hanna PENZ, Ensar SAYGIN, Bjarne SCHEDLER, Kristina SPIEGEL, Nina TILLIACHER, Dario VELJOVIC, Ivana ZARIC

2aa KV: Silvia Gratzer

2aa Lizanne BERKMANN, Michelle BERKMANN, Laura BERTSCHLER, Aline BÖSCH, Annalena DUDEK, Rosa EINSLE, Verona Ferrari, Lucy FRIETMAN, Jana Lia GLIEBE, Lorenz HANICH, Luca JENNY, Bianca KAUFMANN, Susanna KAUFMANN, Lara RHOMBERG, Lea TRIPOLT, Edanur BAS, Yannick KOSNJAK, Lena MADERTHANER, Nil NATSIS, Armin PFAFFSTALLER, Laura PROCK, Madlen RUCK, Hannah SCHMÄLZLE, Celestino VICICONTE, Anna Lena VUK, Moritz WESSIN, Alina WINKLER

2adb KV: Martina Reutin

2adb Katharina BOHLE, Paul BRUNNHOFER, Vitus Moritz Büchel, Anna BÜCHELE, Patrick CERNY, Anika DIBOWSKI, Florian FEURSTEIN, Tyron GABRIEL, Leon GRABER, Jeff Grud, Marvin HEINE, Amy HORNER, Vanessa Maria KAMMERLANDER, Neal KRANK, Jonas LIMPL, Wen Wen LIN, Luca NICOLUSSI, Leonhard Markus OHNEBERG, Lukas ROHRER, Matthias WOLF, Philipp ASCHENBRENNER, Nadine Cuzon, Katharina FEICHTINGER, Tabea GSCHLIESSER, Gabriel Inan, Beyza ISIKLI, Ronja KRAMER, Jonas MAYRHOFER, Patrick MITTERER, Simon OSTINI, Alessandro PETROVIC, Raphael Posch, Paul PRENN, Raphael Reichart, Sandro ROTHMUND, Timon STADELMANN

2al KV: Elisabeth Frei

2al Ayshat Abdulmazhidova, Salih Akpinar, Misra Ardic, Lara Ates, Pia Bereuter, Armin Delahmet, Michelle Egger, Sophia Figer, Eda-Aleyna Güler, Johannes Hager, Carmen Hofmann, Raffael Juncevic, Aysen Keser, Manjana Marxer, Alena Mete, Milos Mitrovic, Ream Moubarak, Erdal Palta, Esra Sadi, Verona Schwörer, Gizem Sentürk, Melanie Thoma, Betül Topduman, Cansu Ünal, Lion Wieland, Feyza Yücel, Isa Zorlu

2as KV: Yvonne Bohle

2as Mohammad AKBARI, Melanie ANESI, Elha ARSLAN, Sophia Burger, Silan CETINKAYA, Nil COSAN, Luka CREPULJAREVIC, Esma DOGAN, Anna-Chiara Dorner, Levin GABRIEL, Luca Nicolas GEORGE, Sedef GÜNDOGDU, Niklas HUNDERTPFUND, Dominic KALCHER, Gökmen KARACADAL, Lisa KAUFMANN, Kerem KAYALIOGLU, Jeremy LÄSSER, Kira NÄHER, Julia OLIVEIRA ROPRAZ, Edin OMEROVIC, Peter PHAN, Denis RAMADANI, Lisa RATH, Melisa SAHIN, Lorenz SHANI, Tijana STASIC, Valentina STEPANOVIC, Jelena TRIFUNOVIC, Alexandar Vukojevic, Esin YAVUZ, Nur YÜCEL

2ba KV: Günter Berger

2ba Tugba ALTINDAS, Vera ANDLINGER, Ana BRANKOVIC, Nico DOBLER, Esmanur DURSUN, Nina HAUNSCHMIED, Emily KAULFUS, Jennifer KRUSCH, Baris Polat, Leonie Zug, Rana AKAR, Selin GÜLMEZ, Jeremias LEHNINGER, Nemanja MASNIKOSA, Marin MILOSEVIC, Rachel OYUGI, Jessica PAYER, Nils REICHT, Laurin Johannes WEIHER, Lea WILLIBALD, Dimitrios ZACHARIADIS, Florian ZITZ

2bs KV: Martina Hammerle-Pfurtscheller

2bs Feyzanur ALICI, Seyid ATA, Julia CUKIC, Elias DAUM, Niklas DAUM, Alia DOBLER, Alejandro Dominguez-Mora, Melanie Sophie DÖRLER, Amando ERNE SILVA, Gloria ERNST, Tiffany GASSER, Gabriel HAMMERER, Hilal KALKAN, Laiba KARAMAT, Rajana KHASTAEVA, Katrin Kloß, Marcel KRNJIC, Jakob Mayr, Milad NAYRES, Julia Ölz, Aleyna Orhan, Julija POPOVIC, Gabriela REICHHALTER, Sarah Ritter, Constantin SCHACHER, Lisa-Marie SCHEIFLINGER, Vanessa SOTTOPIETRA MALETIC, Maximilian THURNHER, Alisha TODOROVIC, Rajana Visitaeva, Eda YANIKAN, Irem YILMAZ, Merd ZORLU

2ca KV: Dietmar Rupp

2ca Lisa BÖHM, Valentina ERNE, Michelle GAßNER, Livia GEHRER, Larissa GMEINER, Fiona GRANINGER, Laura HINTEREGGER, Anna HOFER, Saskia MAYER, Ariola QEHAJA, Ludwig Riedmann, Eileen SEREINIG, Hannah WECHNER, Gökce-Naz ALTINDAS, Emre BOSTAN, Amina CUCAEVA, Ivan LUKIC, Teodora MARKOVIC, Menekse POLAT, Salice POLAT, Muhammet SAGLAM, Rinesa SAHITAJ, Florian SAPPER, Paul SCHUBITZ, Alia SULU, Leon WIRTH, Aylin YESILDAG

2da KV: Lukas Fussenegger

2da Rosin DEMIRBILEK, Sofija KANJO, Zehranur KARABULUT, Aya KISCHTI, Aleksandra LUKIC, Newal ÖZTÜRK, Aylin-Lea SARKANY, Khadiga Shekh Rashid, Louise Windisch, Emily BÖHLER, Dana BRAJOVIC, Irem KAYALIOGLU, Sila KOCAMAN, Zara Sultan ORUN, Anastasija RADIC, Ceyda SASKIN, Dilara Ünal, Laura VERUNICA

2ea KV: Christina Mathis

2ea Sinan AYHAN, Angelo BACIC, Andjelina BASALO, Loraine BRÜNING, Sebastian FILLER, Annabelle FRITSCH, Felix GUNZ, Hannah HÖRBURGER, Luca KETTERER, Tamara FEURSTEIN, Luca MANGOLD, Marko MARIC-PRANJIC, Florian MICHELINI, Elena MILICEVIC, Sarah MÜLLER, Felix SCHNEIDER, Vladan STANOJEVIC, Maximilian WAGNER

3aa KV: Martin Kopf

3aa Nina Ardan, Jessica BARIC, Belma BERBEROVIC, Paul BERKMANN, Shannah BRANDL, Laura Dum, Hilal DURDU, Lorin Gul FIDAN, Noel GIGGENBACHER, Luca GRUBELNIG, Emilie HÄNEL, Pema Khague, Simon KUSTERNIG, Julius LÄNGLE, Kristina LUKIC, Jenny LY, Laura MARJANOVIC, Yanik MÄSER, Alexa Mayer, Gina MOOSMANN, Laura MORCIANO, Jasmina NESIMOVIC, Berzan OKCUOGLU, Manuela PINJUSIC, Janine PLANK, Isabel ROMANIC, Liliane SIMMA, Sibel SIMSEK

3adb KV: Markus Erath

3adb Sebastian DE COSTA, Hugo DELEYTO RÖSNER, Samuel DÖRLER, Nur Gül ERCEDOGAN, Helin FIDAN, Jakob HAUSBICHLER, Lukas HEIM, Simon HERTNAGEL, Simon KOHLER, Paul MARENT, Vanessa MUTHER, Leon NATTER, Dragan NIKOLIC, Adam ÖLZ, Noah Adrian PETER, Klemens Gabriel RUPP, Cindy SEBASTIAN, Luca VELJOVIC, Elias VOGEL, Andreas WENTER

3al KV: Alexandra Rösner

3al Ceyda Altindas, Sibel Avcil, Onurcan Ayyildiz, Alihan Bal, Cecile Berchtel, Selin Bereiter, Mario BOLOGNA, Jessica Brenner, Berivan Cebe, Mustafacan CELIK, Fabio Comper, Michelle EBERLE, Büsra Erkoc, Damla Karakas, Benjamin Kuchelmair, Nithin Malayil, Anna-Lena Moosbrugger, Elias Moser, Michelle Chiara ROSSI, Benedikt Schmölzer, Filip Skraba, Sanja Stanisic, Daniela STANKOVIC, Kamil Toraman, Ahmet Ünalan, Murat Yavuz

3as KV: Jasmin Scharinger

3as Khadizhat ABDULMAZHIDOVA, Murat ARSLAN, Benedikt BRÜSTLE, Zeynep DADAK, Yonca DEMIR, Özgü DINCER, Alicia Jocelyne DREVO, Alev DURSUN, Alperen ERBEK, Julian HARTL, Donna Issa, Metin KAYA, Yvonne KLOCKER, Angelina Shirin Navadnig, Veljko PETRUJKIC, Alexander RAK, Erijone SAHITAJ, Yasmin Shekh Rashid, Leonie Spiegel, Mehmet TEKIR, Lukas TUSCH, Mikail YILDIZ

3ba KV: Martina Baldauf-Hofer

3ba Emre Akyürek, Eda ALTUNEL, Nico BÖCKLE, Samet CAN, Katharina DANIEL, Aleyna Ertürk, Nicolas FRITZ, Laura JUKIC, Noah KAUFMANN, Leonie Köb, Enis KOC, Noemi Emilia KOHLER, Leonie KRÄUTLER, Sara LAPADATOVIC, Minna LEIDINGER, Manalin LY, Elena MATHIS, Noa MATHIS, Ante MATIC, Nare Melkonyan, Lara NIKOLIC, Lara SCHÜTZ, Pius SCHWÄRZLER, Benjamin SEHOVIC, Vanesa SIMIC, Michelle Strutz, Nasrudin USTARCHANOV, Milan VUCKOVIC, Simon WINKEL, Philipp Zopper

3bdb KV: Yvonne Sieger

3bdb Fabian ALLGÄUER, Linus AMANN, Raffaella Maria BAKAI, Enisa DUBA, Dominik FLEISCH, Justin FORSCHINGER-WOLF, Marco HILLBRAND, Benjamin HODZIC, Luca KESSLER, Lisa KRIMBACHER, André LICHTENEGGER, Fabian MATHIS, Lumbardh MURTEZI, Lisa REDLINGER, Philipp SCHEIDBACH, Darwin Schuster, Nico STEINER

3bs KV: Monika Jäger

3bs Elza ABDULKARIMOVA, Burak AYDIN, Iclal CINAR, Dominik Daniel, Sarah Di Stefano, Hümeyra EREN, Umut ERGÖZ, Anna-Maria HEEL, Leonie KOCH, Vinka Kojic, Artur MIRZOJAN, Tugce Özbek, Charlotte Franziska PLONER, Dilara PORSUKLU, Yusuf SARIYILDIZ, Drago Stojanovic, Gamze TANRIVERDI, Tansila TSCHANIEWA, Ruben Vinca

3ca KV: Andrea Türtscher

3ca Kaan BEKAR, Antonio CAVIC, Anna DIEM, Laura Eberle, Lena FONTAIN, Berkan Izgi, Anastasia KANJO, Raimund Franciss LAMPERT, Luca MARINELLI, Nikolina MEDIC, Andreas STEMMER, Beser TEKKILIC, Gloria TROTTER, Tamila TSCHANIEWA, Selin TURAP, Laura VIDAK, Vanessa VUCKOVIC, Sebastian Wagner

4aa KV: Jasmine Pfiffner

4aa Eugenio Di Stefano, Angelina EISBACHER, Aylin Gecici, Maria GRABHERR, Laura Antonia KAINBACHER, Eliakim KAJANY, Teresa KONZETT, Elena-Sophie MINNITI, Lilly NEYER, Sarah PINKITZ, Natasa RADOSAVLJEVIC, Sarah RINNER, Lena ROSINGER, Selina SCHMELZENBACH, Ria SCHNEIDER

4adb KV: Emanuel Hagen

4adb Timo BADER, Arifcan BASAR, Moritz BICKEL, Annica BREGAR, Kadir CORBACI, Luca DALPRA, Fabian EBENHOCH, Simon Eß, Fabian GRAZ, Julia GSTÖHL, Paul HAGSPIEL, Julian HAMMER, Elena HAUG, Jonas HINRICHSEN, Laurin KNÜNZ, Johanna LUEGER, Nikolas MATT, Valentin MÜLLER, Maja NIKOLIC, Lisa-Marie PAYR, Milena PETROVIC, Lukas RICHL, Ramona SCHEIER, Gábor Zoltán SZABÓ

4ba KV: Sabine Smodics

4ba Zeynep ALBAYRAK, Bastian Bösch, Laura DJURIC, Suzan DUVAN, Sevde Kevser Ermis, Michael FEURSTEIN, Carolin FINK, Fiona Maria GEISSLER, Tim HALBRAINER, Alina HUBER, Ksenija ILIC, Hakan KARADENIZ, Loida KOHLER, Blago MARIC-PRANJIC, Magdalena MARKOVIC, Natalija MASNIKOSA, Eren MET, Thomas Nägele, Lisa OBERHAUSER, Andrè SCHWENDINGER, Dilara SIRIN, Dilara TOPAL

4bdb KV: Magdalena Brückler-Bantel

4bdb Selin ALPER, Katharina BÜCHELE, Laurin DIEM, Benjamin GÄCHTER, Lukas GISELBRECHT, Laurin HEILER, Maximilian HUSTER, Batuhan KOCABAS, Julius MOOSMANN, Joel NUSSBAUMER, Darwin QIU, Daniel ROMEN, Lukas ROMEN, Leonie SCHAHUD, Stefan SCHWENDINGER, Chiara SODDU, Magnus TRENKER, Paul WALLNÖFER, Tabea WINTER, Alexander ZABRANSKY

4ca KV: Michael Vögel

4ca Lara BREGENZER, Melek Cimen, Maximilian ERATH, Ramona Feurle, Isabel FINK, Charlene GANGL, Sanja Gerner, Lisa HÄMMERLE, Maximilian HÄMMERLE, Halit KABASHI, Ali - Faik Karatepe, Emilia KENNERKNECHT, Julija LESIC, Matea MARTIC, Melissa - Zübeyde MISIR, Chantal Moosmann, Selin Örün, Alicia ÖZTÜRK, Kirian PICHLER, Marina PLESA, Armin RAKOVIC, Carolina REUTIN, Elias ROHNER, Michaela TEJIC, Elijah THURNHER, Anna Sophia TRIBUS, Isabella TRIBUS

4da KV: Erika Kanamüller

4da Sarah ALIBEGOVIC, Sophia DIONELA, Dominik EGGER, Hanna FEUERSTEIN, Alina GMEINER, Aleyna GÖRÜM, Dilara GÜNDOGDU, Vanessa HÜTTER, Emilio IVEKIC, Mert IZGI, Amina KHASUYEVA, Christina OBERHOFER, Manuel OBERLUGGAUER, Niklas OMANN, Zeynep ÖZTÜRK, Yagmur PEKEN, Julie PRAEG, Kimberley RAFFEINER, Merve SARIER, Irem TAMER, Boban TRAILOVIC, Kristina TRIFUNOVIC, Kader ÜNSAL, Andre WIEDL, Anna-Lena WOHLGENANNT, Muhammet Yasin YARANGÜNÜ, Melda YAVUZ

5aa KV: Burghard Zlimnig

5aa Emma Sophie Abbrederis, Alicia Felder, Simon Fetz, Florian Fringer, Lena Grabher, Laura Gschossmann, Robin Hager, Jakob Horner, Samuel Sebastian Jovicic, Laura Kettner, Elif Kocabay, Maja Krajacic, Daniel Krstic, Suzanne Maksimovic, Cristina Sofie Markota, Andjela Miletic, Laurenz Müller, Isabel Rauscher, Delia Ronchese, Yannic Sackl, Patricia Magdalena Schrottner, Chiara-Maria Schwaiger, Luca Sigl, Viktoriia Simakova, Alperhan Ünal

5adb KV: Roswitha Winsauer-Fink

5adb Simon Lukas Aichhorn, Jonas Bachmann, Linus Bohle, Benjamin Braun, Maximilian Fetz, Niklas Feurstein, Lena Hammerer, Julian Heinzle, Sevde Nur Kesici, Jonas Keßler, Nico Knünz, Niko Köhlmeier, Vivienne Kolm, Johannes Larsen, Jakob Linder, Alexander Meyer, Timo Oprießnig, Lucca Peer, Christoph Perc, Leonie Ronacher, Isabel Schelling, Vinzent Schmid, Anna Schmidle, Lea Schneider, Felix Schönherr, Samuel Thaler, Lorenz Wallnöfer, Moritz Zimmermann

5ba KV: Elena Esteller Ibanez

5ba Niklas Böhler, Ahmet Ekren, Marisa Johanna Fischnaller, Sidney Haller, Lara Hefel, Dorothea Kozina, Jakob Leite, Christoph Malin, Aleksandar Miletic, Rebecca Moosmann, Samra Mrsic, Fardin Nayres, Emanuel Österle, Luca Marco Peschl, Madeleine Schuster, Michelle Schuster, Angelina Stankovic, Josef Stuckenberg, Elma Toromanovic, Jonas Tratter, Alina Visintainer, Laura Wehinger, Jessica Zhao

5ca KV: Jeanette Betsch

5ca Tobias Bereuter, Marvin Bischoff, Berkay Dede, Sare Erbek, Sarah Hassler, Kübra Kaba, Okan Kara, Kilian Madlener, Kilian Marte, Cassian Minikus, Felix Moosmann, Magdalena Nöckl, Angelina Planas, Paul Rhomberg, Alexander Sandbichler, Lisa Schneider, David Steinberger, Michelle Vuissa

5da KV: Thomas Mohr

5da Lara Albrecht, Ewelina Baldauf, Tobias Battisti, Lara Bechter, Gloria Both, Marcha Dikaeva, Vanessa Osayi Edionwe, Elena Erath, Seher Eren, Samuel Geisler, Paul Gorbach, Joelle Huber, Elena Immler, Elias Mais, Julien Melzer, Vanessa Müller, Nikolina Nikolic, Sinem Öztürk, Ida Starheim Pedersen, Berfin Polat, Secil Sali, Tamara Schneider, Elias Nikolai Spiegel, Laura Struber, Alexander Tribus, Theo Winder, Zilan Yilmaz